Rozwiązania dla firm

Kursy językowe

Otwarte granice, rozwój i ekspansja na kolejne kraje to nowe wyzwania, wspaniale możliwości rozwoju i czasami trudności w znalezieniu wspólnego języka.

Z nami relacje biznesowe, współpraca z pracownikami czy partnerami zagranicznymi nie będzie stanowiła problemu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy szereg zajęć, które umożliwią nie tylko poprawę umiejętności językowych, ale i poznanie kultury i świadomości danego kraju. Pozwoli to uniknąć nieporozumień na tle kulturowym i zminimalizuje ryzyko pomyłek szczególnie w dziedzinach związanych z zarządzaniem, reklamą, PR czy negocjacjach biznesowych.

W przyjemny i ciekawy sposób przybliżymy Państwu podstawowe słownictwo, kulturę, zachowania i zwyczaje danego kraju. Przedstawimy ciekawe postacie, legendy i krótką historię państwa.

Dzięki naszym kursom nie będzie problemu z przedstawieniem się, powitaniem czy udzieleniem informacji na podstawowe tematy. Z łatwością przedstawią Państwo w skrócie swoja ofertę, odrzucą lub zaproponują zmiany w tych proponowanych. Podstawą będzie prawidłowe wymawianie wyrażeń z odpowiednim akcentem, dzięki zastosowaniu różnych technik nauki języka, przez dwujęzycznych lektorów. W ofercie przedstawiamy propozycje kursów języka francuskiego, włoskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, łotewskiego i innych, zgodnie z wymaganiami klienta, dla firm, grup zorganizowanych i klientów indywidualnych.

Kursy świadomości kulturowej dla firm 

Dla współczesnego personelu firmy niezwykle ważne jest zrozumienie wpływu różnic kulturowych na biznes, handel oraz wewnętrzną strukturę firmy.  Sukces lub porażka firmy, przedsięwzięcia, fuzji lub zakupu zasadniczo leży w rękach ludzkich, a jeżeli ludzie nie są świadomi różnic kulturowych, może dojść do nieporozumień, obrazy oraz załamania komunikacji. 

W naszej globalnej gospodarce rośnie potrzeba większej świadomości kulturowej. Różnice kulturowe w sprawach takich jak język, etykieta, komunikacja niewerbalna, normy i wartości mogą i będą prowadzić do gaf kulturowych.

Jest to krótki kurs bez akredytacji, idealny dla osób pragnących zdobyć wgląd w tradycję, powitania i kulturę wybranego kraju, jak również stanowi przedsmak dla tych, którzy nie są pewni, czy zapisać się na kurs podstaw danego języka. 

Wsparcie podczas rekrutacji i wdrażania nowego personelu międzynarodowego

Dla naszych Klientów wprowadziliśmy również specjalne programy wsparcia podczas rekrutacji pracowników międzynarodowych.

Praca z przedstawicielami innych kultur stanowi wprawdzie ogromne wyzwanie, ale też przynosi wielkie nagrody. Wnosimy do Państwa firmy wiedzę fachową i otwieramy jej dostęp do właściwych zasobów, aby umożliwić rekrutację personelu, podczas gdy my zapewniamy wsparcie w trakcie procesu rekrutacji i indukcji. 


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Dzięki nam wszyscy będziemy mówili tym samym językiem.