Gwarancja jakości

Naszym największym atutem jest zespół profesjonalnych tłumaczy, którzy pracują dla naszych Klientów i stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Stworzyliśmy mocny zespół zawodowych tłumaczy pisemnych, doświadczonych tłumaczy ustnych, wykładowców oraz językoznawców. Zapewniamy skuteczne i profesjonalne wsparcie językowe oraz służymy radą naszym Klientom w sprawach  projektów biznesowych, przemysłowych, technicznych, naukowych i innych.

Wszystkie projekty są stale nadzorowane w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług. Znacząca pozycja firmy na rynku angielskim została uhonorowana wieloma nagrodami, w tym Best Contribution to Boston, czy uzyskaniem statusu Quality Translation.

Dzięki stałej kontroli i spełnianiu wszelkich norm jakości ISO 9001 mają Państwo gwarancję, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym światowym poziomie.

Nasza kadra zawodowych tłumaczy pisemnych, ustnych, językoznawców i wykładowców przekłada w ponad 200 językach świata. Nasi tłumacze posiadają wiedzę merytoryczną z każdej dziedziny, z jakiej dokonywane są tłumaczenia, a dobór odpowiedniego z nich jest uzależniony od wymagań tekstu i klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że Państwa sukces jest uzależniony od naszej pracy. Dlatego staje się on i naszym celem i sukcesem. 

Każdemu Klientowi przydzielamy managera projektu, mówiącego w jezyku polskim,  aby zapewnić ciągłość i konsekwencję usługi. Priorytetem managera projektu jest zapewnienie szybkiego przebiegu każdego tłumaczenia, staranne wykonanie usługi, efekt końcowy na czas i zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Działamy bez pośredników, współpracujemy z Państwem bezpośrednio, by w sposób poufny i profesjonalny ułatwić współpracę z kontrahentami zagranicznymi, rozwinąć biznes i osiągnąć zamierzony cel.

Współpracując z nami macie Państwo pewność, że jakość wykonanej usługi będzie najwyższa. Dzięki temu istniejemy i rozwijamy się dla Państwa.