O nas

Od 2009 roku staramy się ułatwiać Państwu profesjonalne kontakty z międzynarodowymi partnerami. Zapewniamy terminowe i profesjonalne rozwiązania językowe. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym klientom tłumaczenia najwyższej jakości w ponad 200 językach.

 

Centrum Tłumaczeń – PAB to :

-  Gwarancja jakości tłumaczeń,

-  Projekty wielojęzyczne,

-  Zawsze rzetelne i terminowe wykonanie,

-  Wszyskie tłumaczenia pod opieką ’’native speakers’’.

 

Reputacja Centrum Tłumaczeń - PAB zależy wyłącznie od autentycznie wysokiej jakości usług, jakie oferujemy oraz od satysfakcji naszych Klientów. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zadania, trzymając się harmonogramów oraz kosztorysów.

Naszym celem jest osiąganie najwyższego poziomu w dziedzinie tłumaczeń pisemnych i ustnych każdego dnia. Koncentrujemy się na każdym zleceniu, zapewniając rzetelne usługi tłumaczeniowe zgodne ze specyfikacją.

Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze tłumaczy, jakości świadczonych usług i doświadczeniu, Klienci już nas docenili. Jesteśmy laureatami nagrody Best Contribution to Boston, a także uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO9001, oraz status Quality Translation.

Nasza kadra wyspecjalizowanych tłumaczy zawodowych (pisemnych i ustnych), wykładowców i językoznawców to gwarancja Waszego i naszego sukcesu. 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy tłumaczenia ponad 200 języków w zakresie:

  • Tłumaczeń pisemnych dla firm, prawniczych i medycznych

  • Tłumaczeń technicznych

  • Tłumaczeń przysięgłych

  • Tłumaczeń ustnych

  • Tłumaczeń stron WWW

a także skuteczne szkolenia językowe.

Nasz zespół to 69 stałych i ponad 300 współpracujących z nami specjalistów z różnych krajów, którzy do każdego zadania podchodzą z należytą dokładnością, wykazując się wiedzą nie tylko w zakresie znajomości języka, ale i z konkretnej dziedziny jakiej tłumaczenie dotyczy.

To nie koniec, bo dzięki podnoszeniu kwalifikacji zawodowych naszych pracowników, zwiększenia zakresu działania i sukcesów naszych Klientów, mamy nadzieję na kolejne wyróżnienia. Nic nie dzieje się bez Państwa udziału. To zadowolenie klientów powoduje naszą popularność, nasz rozwój i sukces. Wiemy jak ważne są profesjonalne tłumaczenia dla biznesu, od nich zależą warunki współpracy z zagranicznymi kontrahentami, od nich po części zależy Państwa przyszłość. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze tłumaczenia były bezbłędne, wykonane na czas, z zachowaniem wszelkich zasad etyki zawodowej.

Poufność to jedna z podstawowych zasad usług Centrum Tłumaczeń - PAB

Personel PAB podpisuje umowę o Poufności i Ochronie Dóbr Prawnych Firmy i naszych Klientów oraz Kodeks Postępowania Tłumacza.

Charakteryzuje nas :

1. Poufność: Tłumacze naszego biura traktują wszelką informację uzyskaną podczas tłumaczenia jako poufną.

2. Dokładność: Przekazywanie treści i ducha informacji – Tłumacze naszego biura przekazują informacje w sposób staranny i wierny, uwzględniając różnice językowe w obu językach oraz przekazując ton i  charakter oryginalnej wiadomości.

3. Kompletność: Przekazywanie wszystkiego, co zostało powiedziane. - Tłumacze biura PAB tłumaczą wszystko co zostało napisane, nie pomijając, nie dodając, nie streszczając ani nie zmieniając treści.

4. Postawa neutralna wobec tłumaczonej treści. Zadaniem tłumacza jest ułatwienie komunikacji.

5. Samostanowienie Klienta: Klient może poprosić tłumacza o zdanie, ale tłumacz nie może wpływać na opinię Klientów mówiąc im, co powinni zrobić.

6. Postawa wobec Klientów: Nasz zespół zawsze stara się nawiązać z Klientem relację opartą na zaufaniu i szacunku; traktując każdego Klienta z godnością i szacunkiem, bez względu na rasę, kolor skóry, płeć, religię, narodowość, wyznanie, poglądy polityczne lub wybór stylu życia. 

 Rozumiemy, że zadowolenie i sukces klienta to nasza przyszłość i nasz rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania współpracy.