Tłumaczenia ustne

W zakresie tłumaczeń ustnych proponujemy przede wszystkim tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne.

Profesjonalna pomoc tłumacza konsekutywnego to idealne rozwiązanie w sytuacjach dnia codziennego, np. przesłuchań, krótkich spotkań biznesowych, konferencji czy wystąpień publicznych. Zaletą jest możliwość wykonania takiego tłumaczenia bez jakiegokolwiek sprzętu, w dowolnym miejscu i czasie, nawet zdalnie. Takie tłumaczenie wiernie oddaje istotę przekazu. Do każdego zadania tłumacz dobierany jest indywidualnie, a każdy dysponuje nie tylko doświadczeniem ale i doskonałą pamięcią i odpowiednim reagowaniem. Dzięki temu, że nasi pracownicy pochodzą z wielu krajów gwarantujemy bezbłędne tłumaczenia z zachowaniem stylu i zasad panujących w danym kraju.

Tłumaczenie symultaniczne jest idealnym rozwiązaniem podczas międzynarodowych szkoleń, sympozjów czy konferencji z większą liczbą uczestników. Takie tłumaczenie odbywa się równolegle, opóźnienie to maksymalnie jedno zdanie. Najczęściej stosuje się tzw. tłumaczenie kabinowe, które wymaga zastosowania dodatkowo profesjonalnego sprzętu. Oprócz znakomitej znajomości języka ważne jest obserwowanie gestów, mimiki i zachowania mówcy, dla prawidłowego oddania istoty przekazu. Nasi pracownicy są odporni na stres i wiedzą jak odpowiednio reagować, posiadają zdolności psychologiczne i wiedzę z zakresu danej dziedziny. To dlatego nasze tłumaczenia przynoszą oczekiwane rezultaty i zadowolenie klientów.

W wyjątkowych sytuacjach polecamy także tzw. tłumaczenie szeptane, polegające na bezpośrednim przekazie odbiorcy bez użycia sprzętu, które sprawdza się idealnie w sytuacji rozmów mniejszego szczebla lub spotkaniach ściśle poufnych.

Cenimy i chronimy naszą renomę, zatrudniając wyłącznie personel o wysokich kwalifikacjach z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych.

Grupa naszych tłumaczy oferuje naszym szanownym Klientom profesjonalne usługi najlepszej jakości. Wszyscy nasi tłumacze oraz wykładowcy posiadają kwalifikacje w zakresie swego języka ojczystego oraz przedmiotu specjalizacji.